Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Hubnutí
Lipoxal Xtreme 120 tob
Lipoxal Xtreme 120 tob

Výrobce: Ledferma

Nový Lipoxal Xtreme - přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem pro odbourání podkožního a tělesného tuku.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Lipoxal Xtreme - přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem pro odbourání podkožního a tělesného tuku s novou aplikační formou - gelové tobolky.

Nový Lipoxal Xtreme je přípravek s mimořádným rychlým účinkem na spalování tělesného a podkožního tuku. Obsahuje vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, chilli a guarany. Komplex extraktů termogenních látek stimuluje tukový metabolismus (zelený čaj, guarana, kakao, zázvor) a zvýšenou produkci tělesného tepla (Chilli - kapsaicin). L-karnitin hraje roli v metabolizmu tuků a tím pomáhá přeměňovat uvolněné tuky v energii. Komplex antioxidantů z kakaa a olivovníku spolu s výtažky z červeného ženšenu podporují krevní oběh, adaptují na stres a udržují vysokou mentální výkonnost. Účinné látky v Lipoxal Xtreme jsou nově ve fluidní konzistenci, která je uchována v gelové tobolce. Díky Rapid Release Technologii se při podání rychle uvolní a umocní se tak jejich okamžité využití v organizmu.

Charakteristika hlavních obsahových látek obsažených v Lipoxal Xtreme:

Zelený čaj (Camellia sinensis) - koncentrovaný extrakt s vysokým obsahem polyfenolů včetně katechinů a epigalokatechin galátu (EGCG) s kofeinem.
- Inhibuje střevní lipázu
- Blokuje diferenciaci a množení tukových buněk
- Stimuluje lipolýzu (odbourávání tuku)
- Snižuje lipoperoxidaci nasycených mastných kyselin (oxidace mastných kyselin je nebezpečná, protože podporuje rozvoj aterosklerózy)
- Stimuluje termogenezi - výdej tepla
- Je silný buněčný antioxidant - chrání buňky před poškozením

Kakaový extrakt (Theobroma cacao) - koncentrovaný extrakt s obsahem theobrominu.
- Stimuluje adrenergní nervový systém a termogenezi
- Antioxidační účinek

Ženšen (Panax ginseng) - extrakt s obsahem ginsenosidů
- Významný adaptogenní & tonizující a metabolický účinek
- Zvyšuje výkonnost organismu
- Upravuje hladiny krevního cukru

L- karnitin tartrát - je stabilnější forma L - karnitinu, který stimuluje odbourávání uvolněných mastných kyselin ve svalech. L- karnitin tartrát má silné antioxidační účinky. Jeho přívod je důležitý i v průběhu nevyvážených diet nebo při nedostatečně rozvinutém svalovém korzetu.

Guarana (Paullinia cupana) - je dalším přirozeným přírodním zdrojem důležitého metylxantinu kofeinu, který podporuje srdeční činnost, stimuluje krevní oběh a výdej kalorií.

Zázvor (Zingiber officinalis) - extrakt s obsahem gingerolů tonizuje GIT (zažívací ústrojí), má protizánětlivé účinky a stimuluje termogenezi (výdej tepla).

Chilli (Capsicum annuum) - extrakt s obsahem kapsaicinu a dalších kapsacinoidů. Kapsaicin jako hlavní zástupce obsahových látek stimuluje výdej tělesného tepla, ovlivňuje hospodaření s tělesným teplem a působí na diferenciaci - množení ukových buněk - adipocytů. Kapsaicin vykazuje i významné analgetické a protizánětlivé účinky.

Olivovník (Olea europeae) - extrakt z listů olivovníku s vysokým obsahem oleiropeinu stimuluje metabolismus a krevní oběh, má výrazný antioxidační účinek. Vyšší dávky extraktu snižují krevní tlak.

Složení Lipoxal Xtreme:
Sójový olej, zelený čaj extrakt, želatina, glycerin, zázvor extrakt, guarana extrakt, včelí vosk, voda, kakao extrakt, korejský ženšen extrakt, L-karnitin tartrát, olivové listí extrakt, korejský ženšen červený, sójový lecithin, titanová běloba (barvivo), chilli extrakt, košenila (barvivo).

Dávkování Lipoxal Xtreme:
Doporučuje se dávkování podle uvedeného dávkovacího schématu. První dávku užívejte ráno společně se snídaní, druhou dávku přibližně po 6 hodinách, společně s obědem. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Dávka 4 tobolky/den by se neměla překračovat.

1. - 2. den schéma: "1-1-0", 3. den a další dny schéma: "2-2-0"

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.
minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).

Jak se liší nový Lipoxal Xtreme od toho předchozího?
Nový Lipoxal Xtreme má nejenom účinnější složení, ale především se jednotlivé účinné složky navzájem potencují a doplňují. Například extrakt zeleného čaje je mnohem koncentrovanější a jeho působení na výdej tělesného tepla je tak silnější, navíc je jeho účinek umocněné dalšími látkami, jako je chilli extrakt nebo kakaový extrakt. Uvolněné tuky z tukových buněk jsou pomocí soli L -karnitinu účinně přeneseny do svalů, kde jsou spáleny. Další látky z listů olivovníku stimulují krevní oběh a zabezpečují odplavení uvolněných tuků. Navíc chrání i další buňky před stresem a volnými radikály. Nová je i aplikační forma - gelové tobolky.

Denní dávka obsahuje hmot./2 tob. - hmot./4 tob. - % DDD*

Lipotherm komplex
Zelený čaj extrakt (45 % EGCG) 325,00 mg - 650,00 mg -
Guarana extrakt (22 % kofeinu) 60,00 mg - 120,00 mg -
Kakao extrakt (98 % theobrominu) 25,00 mg - 50,00 mg -
Korejský ženšen (10% ginsenosidů) 25,00 mg - 50,00 mg -
Korejský ženšen 20,00 mg - 40,00 mg -

Metabolplex
Zázvor lekársky extrakt (5 % gingerolů) 75,00 mg - 150,00 mg -
L-karnitin tartrát 25,00 mg - 50,00 mg -
Olivové listí extrakt (20 % oleuropinu) 25,00 mg - 50,00 mg -

ExtendHot
Chilli extrakt (40 % kapsaicinu) 3,75 mg - 7,50 mg -

* % - doporučené denní dávky ve 4 tob. - není stanoveno

více info na www.lipoxal.cz
NOVINKY
Doer Aloe Vera lubrikační gel 30 ml

Doer Aloe Vera lubrikační gel 30 ml
Vaše cena: 157.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKA
Yotuel Startovací set pro domácí bělení 7 Hours

Yotuel Startovací set pro domácí bělení 7 Hours
Vaše cena: 489.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz