Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Vypadávání vlasů
Donna Hair 90 tob+náušnice Swarovski
Donna Hair 90 tob+náušnice Swarovski

Výrobce: Simply You

Donna Hair byl vyvinut pro krásné a zdravé vlasy. Přípravek doplňuje esenciální nutriční stavební jednotky pro růst vlasu a omezuje vypadávání vlasů.

Vaše cena: 466.00 Kč

Počet kusů:Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Donna Hair byl vyvinut pro krásné a zdravé vlasy. Přípravek doplňuje esenciální nutriční stavební jednotky pro růst vlasu a omezuje vypadávání vlasů.

Limitovaná edice s náušnicemi Swarowski.

Pro krásné a zdravé vlasy byl vyvinut přípravek Donna Hair, který doplňuje esenciální nutriční stavební jednotky pro růst vlasu. Přípravek obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících komplexů:

- GROW ACTIVE - výživa a růst
- QUALITY ACTIVE - síla a pevnost
- SKIN ACTIVE - pokožka hlavy
- COLOR ACTIVE - barva a lesk

Přípravek obsahuje kombinaci ČTYŘ SYNERGICKY PŮSOBÍCÍCH SLOŽEK zajišťující komplexní péči o Vaše vlasy a pokožku hlavy:

1) COLOR ACTIVE - barva a lesk
(tyrosin, kyselina panthotenová (B5), listová, paraaminobenzoová (PABA), biotin, extrakt ze zlatého prosa)
Zahrnuje směsici látek, které zvyšují sytost přirozené barvy vlasů,zvyšují jejich lesk a omezují šedivění vlasů. Tyrosin je aminokyselina, která je důležitá pro tvorbu vlasového pigmentu. Kyselina panthotenová (B5), listová, paraaminobenzoová (PABA) a biotin významně zásobují vlasové kořínky, zvyšují sytost přirozené barvy vlasů a působí preventivně proti šedivění. Extrakt zezlatého prosa zvyšuje lesk vlasů.

2) QUALITY ACTIVE - síla a pevnost
(cystein, metionin, křemík, extrakt ze zlatého prosa)
Několika různými mechanismy zlepšuje celkovou kvalitu vlasů, zvyšuje jejich pevnost a zabraňuje jejich lámání a třepení. Cystein a methionin jsou aminokyseliny nezbytné pro produkci kreatinu, základního strukturálního proteinu vlasů. Křemík napomáhá zvyšovat pevnost vlasů a zabraňuje jejich třepení a lámání. Extrakt ze zlatého prosa je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, minerálních látek a esenciálních aminokyselin a zlepšuje tak celkovou kvalitu vlasů.

3) SKIN ACTIVE - pokožka hlavy
(zinek, vitamin A, inositol , extrakt ze zlatého prosa)
Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá zlepšovat kvalitu mastných či vysušených vlasů, zvyšuje objem zplihlých vlasů. Zinek reguluje tvorbu kožního mazu, vitamin A zabraňuje šupinatění kůže a vysoušení vlasů, inositol zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a extrakt ze zlatého prosa doplňuje potřebné spektrum živin pro oslabené vlasy.

4) GROW ACTIVE - výživa a růst
(kyselina listová, biotin, kyselina pantothenová, zinek, inositol, komplex vitaminů B, extrakt z obilných klíčků)
Podporuje růst vlasů a pomáhá zabraňovat jejich zvýšenému vypadávání. Kyselina listová podporuje zdravé buněčné dělení a zabraňuje tak zvýšenému vypadávání vlasů, biotin se podílí na metabolismu mastných kyselin, které jsou důležitým faktorem mnoha buněčných procesů, je nezbytný pro buněčný růst a díky těmto vlastnostem posiluje vlasový folikul. Kyselina pantothenová, zinek, inositol, pivovarské kvasnice bohaté na komplex vitaminů B a extrakt z obilných klíčků vyživují a stimulují vlasový folikul a zabraňují tak zvýšenému vypadávání.

Hlavní funkce vlasů a chlupů byla v minulosti především termoregulační, nebo krycí, ale v dnešní době je spíše důležitou součástí psychosociální komunikace. Péče o vlasy se stala nedílnou součástí každodenní hygieny a módy.

Vypadávání vlasů je fyziologický proces, avšak nadměrná ztráta vlasů je potíž, jejíž příčiny se mohou u každého jedince velmi lišit. Za hlavní důvody ztráty vlasů, nebo zhoršené kvality vlasů jsou obecně považovány genetické faktory, stárnutí, hormonální poruchy, řada léčiv, různá systémová onemocnění, poranění či vystavení radiaci. Často má na kvalitu vlasů a jejich vypadávání vliv také strava.

Každá tableta Donna HAIR obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů a nenasycených mastných kyselin, které zevnitř a dlouhodobě zajišťují správnou výživu Vašich vlasů.

Aminokyseliny
Vlasy jsou až z 90 % tvořeny bílkovinou zvanou keratin, jehož základními stavebními kameny jsou aminokyseliny. Ty mají proto klíčový vliv na kvalitu, zejména pevnost a odolnost vlasů. Donna HAIR obsahuje nejčastější aminokyseliny – methionin, cystein, tyrosin, které se v průběhu doby z vlasů ztrácejí a je potřeba je v dostatečném množství doplňovat.

Vitaminy a minerály
Přípravek Donna HAIR obsahuje komplex všech důležitých vitaminů a minerálů, které chrání buňky vlasů a celého těla před nepříznivými účinky volných radikálů a podporují jejich přirozenou regeneraci. Pomáhají tak zpomalit procesy stárnutí vlasů a celého organismu. Přípravek obsahuje tyto vitaminy a minerály: B komplex, inositol, biotin, kys. listová, kys. pantotenová, PABA, vitamin A, zinek, křemík.

Nenasycené mastné kyseliny
Bohatě vyživují vlas, jsou důležitým zdrojem dalších důležitých aminokyselin, vitaminů a stopových prvků, zabraňují vysušování vlasů a chrání je před vnějšími vlivy. Pšeničné klíčky a zlaté proso, které jsou obsaženy také v tomto přípravku, jsou dlouhodobě využívané právě pro svůj pozitivní vliv na zdraví vlasů.


Složení:
Složení v 1 kapsli DDD**
DL-methionin 150 mg *
L-cystein hydrochlorid 150 mg *
L-tyrosin 100 mg *
4-aminobenzoová kyselina 30 mg *
Kyselina listová 400 μg 200 %
Biotin (D-biotin) 150 μg 300 %
Zinek (Citrát zinečnatý) 7,5 mg 75 %
Inositol 30 mg *
Extrakt ze zlatého prosa 50 mg *
Extrakt z obilných klíčků 50 mg *
Kyselina pantotenová (D-pantothenát vápenatý) 40 mg 666 %
Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 100 mg *
Křemík (Oxid křemičitý) 10 mg *
Vitamin A (Retinyl palmitát) 400 μg 50 %

* doporučená denní dávka není stanovena
** DDD - doporučená denní dávka pro dospělé v jedné kapsli

Dávkování:
1 tableta denně
dávka na 2 měsíce
NOVINKYVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKAVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz