Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Péče o nohy
Callusan Forte krémová pěna 300 ml
Callusan Forte krémová pěna 300 ml

Výrobce: Greppmayr Footcare

Callusan Forte je krémová pěna k intenzivní péči při zrohovatělé a popraskané kůži s vysokým obsahem močoviny. Maxi balení ušetří, máte 50 ml zdarma. Novinka!

Vaše cena: 476.00 Kč

Počet kusů:Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Callusan Forte krémová pěna k intenzivní péči při zrohovatělé a popraskané kůži. S vysokým obsahem močoviny (urea) se i velmi zrohovatělá kůže citelně změkčí. Tak se budou ztvrdlé a otlačené partie kůže v krátké době cítit opět příjemně. Při ošetřování nehtů zvláčňuje Callusan FORTE nehtovou kůžičku a vylepšuje lámavé, matné a nehezké nehty.
Callusan je moderní řada výrobků ošetřujících pokožku, které byly speciálně vyvinuty pro potřebu zvláštní péče o ruce a o chodidla. Na rozdíl od tradičních krémů a mastí nevyžaduje Callusan díky své speciální aerosolové technice žádnou základní složku na tukové bázi. Lehká a vzdušná pěna nezanáší póry na kůži, její důležité funkce zůstávají zachovány a pokožka může volně “dýchat”. Callusan si Vás získá i svým jednoduchým a příjemným nanášením. Jemná krémová pěna se rychle a beze zbytku vstřebává do pokožky, nepříjemný mastný film se stává minulostí. Ponožky a boty můžete ihned po nanesení nazout a ložní prádlo také již nebude znečištěné. Vedle těchto předností je Callusan rovněž i velmi úsporný a cenově výhodný. Díky speciálnímu dávkování stačí jen malé množství Callusanu pro jedno použití. Krémová pěna je velmi vydatná (140 až 160 dávek z jedné dózy 125 ml). Vysoká snášenlivost všech krémových pěn Callusan byla dermatologicky vyzkoušena a potvrzena. Každá z variant cíleně působí na aktuální stav Vaší pokožky.

Tip: Na zvláště zrohovatělých místech nechte krémovou pěnu před rozetřením několik minut působit.

Účinné látky:
močovina (urea) 10%, obohaceno avokádovým olejem, glycerinem a Shea-máslem a také obsažena kyselina stearinová, která chrání kůži před vnějšími vlivy a stará se o její zpětné promaštění.
NOVINKYVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKAVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz