Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Sprchové gely
Bioderma Atoderm Moussant 500 ml
Bioderma Atoderm Moussant 500 ml

Výrobce: Bioderma Laboratories

Atoderm Moussant čistící pěnivý gel je s obsahem rostlinných olejů. Používá se jako mycí gel na obličej nebo jako sprchový gel na celé tělop pro atopickou pokožku. Ekonomické balení.

Vaše cena: 504.00 Kč

Počet kusů:Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Atoderm Moussant sprchový gel je čistící pěnivý gel s obsahem rostlinných olejů. Používá se jako mycí gel na obličej nebo jako sprchový gel na celé tělo.

Aktivní hygienický přípravek. Čistí bez narušení ochranné bariéry a napomáhá obnovit hydrolipidový plášť kůže. Pročišťuje - purifikuje kůži, zabraňuje množení mikroorganismů odpovědných za chronický průběh onemocněnía návratný charakter příznaků. Jemná mycí báze kůži promašťuje. Má fyziologické pH. Neobsahuje prafém. Neobsahuje konzervační l¨átky - parabeny.

Speciální aktivní hygienický čistící přípravek pro konstitučně suchou kůži kojenců, dětí a dospělých. Je určen k očištění chronicky suché kůže, suché podrážděné kůže, rohovité a šupinaté kůže, která má při doteku drsný povrch.

Použití:
Obličej - aplikovat gel na kůži předem navlhčenou vlažnou vodou. Rozpěnit a pak důkladně opláchnout. Osušit bez tření ("vypijákovat").
Možno používat 1 - 2 krát denně.

Tělo - používá se jako tejuté mýdlo při sprchování. Po rozpěnění přípravku na kůži se tělo opláchne a lehce osuší, neotírá se.
NOVINKYVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKAVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz