Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Péče o nohy
Callusan Extra Krémová pěna 300 ml
Callusan Extra Krémová pěna 300 ml

Výrobce: Greppmayr Footcare

Callusan Exttra je krémová pěna pro velmi suchou kůži. Přípravek je zvláště vhodný pro diabetiky. Maxi balení ušetří, máte 50 ml zdarma.

Vaše cena: 476.00 Kč

Počet kusů:Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Callusan Exttra je krémová pěna pro velmi suchou kůži. Přípravek je zvláště vhodný pro diabetiky.

Callusan je moderní řada výrobků ošetřujících pokožku, které byly speciálně vyvinuty pro potřebu zvláštní péče o chodidla. Na rozdíl od tradičních krémů a mastí nevyžaduje Callusan díky své speciální aerosolové technice žádnou základní složku na tukové bázi. Lehká a vzdušná pěna nezanáší póry na kůži, její důležité funkce zůstávají zachovány a pokožka může volně “dýchat”. Callusan si Vás získá i svým jednoduchým a příjemným nanášením. Jemná krémová pěna se rychle a beze zbytku vstřebává do pokožky, nepříjemný mastný film se stává minulostí. Ponožky a boty můžete ihned po nanesení nazout a ložní prádlo také již nebude znečištěné. Vedle těchto předností je Callusan rovněž i velmi úsporný a cenově výhodný. Díky speciálnímu dávkování stačí jen malé množství Callusanu pro jedno použití. Krémová pěna je velmi vydatná (140 až 160 dávek z jedné dózy 125 ml). Vysoká snášenlivost všech krémových pěn Callusan byla dermatologicky vyzkoušena a potvrzena. Každá z variant cíleně působí na aktuální stav Vaší pokožky.

Účinné látky:
močovina (urea) 10%, obohaceno avokádovým olejem, glycerinem a Shea-máslem a také obsažena kyselina stearinová, která chrání kůži před vnějšími vlivy a stará se o její zpětné promaštění.
NOVINKYVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKAVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz