Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Vnitřní kosmetika
Viscoderm Pearls softpearls 30 cps
Viscoderm Pearls softpearls 30 cps

Výrobce: Ibi

Viscoderm Pearls je doplněk stravy proti projevům stárnutí s výživnými prvky přírodního původu.

Vaše cena: 347.00 Kč

Počet kusů:Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Viscoderm Pearls je doplněk stravy proti projevům stárnutí s výživnými prvky přírodního původu.

Viscoderm Pearls je vyvinutý společností IBSA, který lze použít jako samostatnou prevenci projevů stárnutí nebo jako doplněk péče proti projevům stárnutí prováděnou přípravkem VISCODERM® – přírodní hyaluronovou kyselinou (prováděnou lékařem).

Viscoderm Pearls je multifunkční potravinový doplněk, jehož cílem je poskytovat organismu celou řadu esenciálních látek pro dlouhodobou a účinnou podporu zvlášť citlivých struktur, jakými jsou pokožka, klouby a kardiovaskulární tkáně, které nejdříve podléhají stárnutí.
Speciální složení a výrobní postup, vyvinutý pro výrobu VISCODERM® pearls, umožňují absorpci a vysokou biologickou dostupnost esenciálních výživných látek, které doposud nebylo možné podávat ústně a které jsou schopné napomáhat přírodním procesům opravy a obnovy buněk.

Užívání VISCODERM® Pearls – doplňku stravy, obsahující kyselinu hyaluronovou, kolagen, Pycnogenol ® a koenzym Q10, umožňuje stimulovat buněčnou obnovu, čímž přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, její elasticitě, zvýšení tonu a hydrataci.Proč zvolit přípravek VISCODERM® Pearls – doplněk stravy

Kolagen je pro lidský organismus důležitým proteinem, je základní složkou kůže, svalů, šlach, vazů, cév a přispívá k pružnosti a tonu pokožky, vlasů a nehtů.

Chondroitin sulfát je základním stavebním kamenem pojivových tkání společně s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.

Kyselina hyaluronová je v dnešní době nejpoužívanější látkou v estetické dermatologii, neboť je jednou z hlavních složek pojivové tkáně a hraje základní roli při zachování napětí kůže.

Pycnogenol ® má vynikající biologické vlastnosti pro boj proti volným radikálům: napravují poškození kožních tkání způsobené oxidací, působí proti křehnutí vlásečnic, na enzymatické systémy, shlukování krevních destiček a regulují přeměnu a tvorbu kyseliny hyaluronové.

Koenzym Q10 působí jako antioxidační činidlo s přímým dopadem na volné radikály, zvyšuje buněčnou proliferaci a snižuje škodlivé účinky UV záření.

Dávkování:
1 až 2 Viscoderm softpearls® jednou denně.
Užívejte v době mimo jídlo.
NOVINKYVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKAVaše cena: 0.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz