Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>
VYHLEDÁVÁNÍ
ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Jestliže chcete být informování o zajímavých novinkách a slevách, zanechte nám Váš e-mail.
REKLAMA

    Vnitřní kosmetika
Decolen 50 tbl AKCE
Decolen 50 tbl AKCE

Výrobce: Delpharmea Nutraceuticals / GSN

Decolen - přírodní přípravek pro plnost a pevný tvar ženského poprsí. Dovolte přírodě vytvarovat Vaše ňadra.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Decolen obsahuje směs rostlinných výtažků, tzv. fytoestrogenů, které obnovují růstovou činnost prsních žláz. Rostlinné výtažky fytoestrogeny jsou přírodní látky, které mají na prsní žlázu podobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. Tím poprsí zpevňují, zvětšují a činí je plnějším.

Zejména složky ze serenoy plazivé, smldince a fenyklu obsahují významná množství čistě rostlinných fytoestrogenů. Jejich účinek je podpořen působením dalších složek: fytonutrientů a diosgeninu. Fytonutrienty jsou sloučeniny nacházející se v potravinách rostlinného původu, které vytěsňují škodlivé látky z vazby na estrogenové receptory a zajišťují tak přirozený a zdravý vývoj prsou. Diosgenin je rostlinný sterol, který přímo podporuje růst buněk prsní tkáně.

Decolen je čistě přírodní řešení s cílem stimulovat růstovou aktivitu tkáně prsů a tím pomáhat přirozenému růstu a zpevnění poprsí.

Jak působí Decolen?
Decolen je vědecky vyvinutá směs rostlinných výtažků, které mají na prsa podobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. Přírodní složky Decolenu způsobují reaktivaci růstové činnosti prsní tkáně, jejímž výsledkem je větší a plnější poprsí. Zejména extrakty ze serenoy plazivé, smldinec a fenykl obsahují významné množství čistě rostlinných fytoestrogenů, a jsou proto hlavními účinnými složkami Decolenu. Jejich účinek je doplněn podpůrným působením dalších složek: fytonutrientů a diosgeninu. Fytonutrienty jsou sloučeniny nacházející se v potravinách rostlinného původu, které vytěsňují škodlivé látky z vazby na estrogenové receptory a zajišťují tak zdravý vývoj prsou. Diosgenin je rostlinný sterol, který přímo podporuje růst buněk prsní tkáně.

Decolen je čistě přírodním a nechirurgickým řešením ve formě směsi rostlinných látek, která je vědecky vyvinuta s cílem stimulovat růstovou aktivitu tkáně prsů a tak pomáhat přirozenému růstu a zpevnění poprsí.

Účinné látky jednotlivých složek:
Serenoa plazivá (Serenoa repens) Výtažek z této palmy obsahuje mnoho flavonoidních substancí, které aktivují estrogenové receptory.
Damiana (Turnera diffusa) Způsobuje zvýšené zásobování tkání kyslíkem a slabě se váže na progesteronové receptory, což je klíčové v její účinnosti na tkáň prsou.
Andělika čínská (Angelica sinensis) Jeden z nejvýznamnějších prostředků klasické čínské medicíny. Podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou.
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) Obsahuje jednu z nejvyšších hladin fytoestrogenů, fytonutrientů a diosgeninu, čímž jemně, ale významně působí na důležité pochody látkové přeměny a budování zdravé tkáně prsou.
Benedikt lékařský (Cnicus benedictus) Jako významný zdroj fytoestrogenů je jednou z hlavních účinných složek přípravku.
Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) Tato rostlina významně ovlivňuje sekreční a vylučovací pochody v těle. Tím působí na „čištění“ receptorů a její sekreční účinky jsou klíčem k formování nových buněk a tkání prsou.
Potočnice lékařská (Nasturtium officinale) Významný zdroj přírodního vitamínu E, který umožňuje tělu optimální zpracování kyslíku.
Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa) Nejvýznamnějším prvkem jeho mnohočetné aktivity je jeho fytoestrogenní účinek, kterým se podílí na stimulaci růstu tkáně prsou.
Smldinec (Dioscorea villosa) Bohatý zdroj přírodních fytoestrogenů, fytonutrientů a diosgeninu, působí významně na normalizaci hormonálních funkcí organismu.

Složení/1 tableta:
Serenoa plazivá (Serenoa repens) 225 mg
Damiana (Turnera diffusa) 50 mg
Andělika čínská (Angelica sinensis) 50 mg
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) 50 mg
Benedikt lékařský (Cnicus benedictus) 35 mg
Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) 25 mg
Potočnice lékařská (Nasturtium officinale) 25 mg
Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa) 10 mg
Smldinec (Dioscorea villosa) 4 mg

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety denně, nejlépe jednu tabletu ráno a jednu večer.

Upozornění:
Decolen je doplněk stravy čistě rostlinného původu, proto při jeho užití nehrozí vedlejší účinky typu zvyšování váhy nebo produkce mléka. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje běžnou pestrou stravu. Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Máte-li předepsány jakékoliv léky, poraďte se o vhodnosti současného užívání Decolenu se svým lékařem. Přípravek není určen dětem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
NOVINKY
Oxy čistící gel 125 ml

Oxy čistící gel 125 ml
Vaše cena: 117.00 Kč
Detail | Koupit
AKČNÍ NABÍDKA
Listerine Total Care ústní voda 500 ml 1+1 zdarma

Listerine Total Care ústní voda 500 ml 1+1 zdarma
Vaše cena: 194.00 Kč
Detail | Koupit
REKLAMA
Shopy.cz - Internetové obchody
Copyright © 2007 www.obchod-kosmetiky.cz